......AvriL Lavigne .....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

......AvriL Lavigne .....

....hoŞgeLdiniZzZ ....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Rep Puanı : 1

öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Empty
MesajKonu: öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum   öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum I_icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 8:13 am

öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu
seni seviЧoЯum

Seni özLemek özLemenin ne oLduğunu öğrenmeköLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Nokta
buz gibi eLLerim
eLLerin eLLerimde değiLkenöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Nokta

bu sabah bir umut var içimde öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Nokta nasıL olsa geri gelirsin diye ! Herşey yerli yerinde yine öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Nokta bu sabahların bir anLamı oLmalı !

DüşLerim var ``rüzgara´´ ters düşen öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Nokta

kaLbimi sömüren bi aşk'tın Sen öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Nokta

MutLuLuk maskesi Sadece öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Nokta´´

ÇaréLéR Çarésiz YokLuğuna öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Nokta

KaranLık i$te yine her yer öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaYine ba$ba$ayım bendeki sen'sizliğinLe öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Nokta!

[size=7]Umudun
rengiyle hiçliklere gömüyorum !
hüznün grisini ''

Kaç uzak aLdı Seni benden öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Nokta
İşte yine sensizlik kokan bi gecenin demindeyim öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Virgul
Yağmur yağar bazen GözLerime öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Nokta
eLimde kaLan son Sen öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Nokta
Sen gideLi Güne$ doğdumu ey sevgiLi öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Nokta

Sana yazıLan hersatır yüreğimin sessiz konu$ması öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Nokta

Seni siLmek için tutundum başkasının avuçLarına öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Nokta

Yüzündeki her çizgiLer ezberimde öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Nokta

buzdan bi yata seriLiyor ayağımı bastığım her yere öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Nokta

En sevdiğim mevsim bahardı anLıyorum ki benim baharımda sensin öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum NoktaöLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum Nokta!
[/size]
http://rock-time55.hareketforum.org

öLümüne ediLmiş biЯ Чemin Bu / seni seviyorum
1 sayfadaki 1 sayfası