......AvriL Lavigne .....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

......AvriL Lavigne .....

....hoŞgeLdiniZzZ ....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AvriL^ın komik huyLarı

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Rep Puanı : 1

AvriL^ın komik huyLarı Empty
MesajKonu: AvriL^ın komik huyLarı   AvriL^ın komik huyLarı I_icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 12:56 am

Sakızı çok seven Avril'in en dayanamadığı şey nane aromalı olanları! "kendim de çiğnesem, yanımda birinden kokusunu alsam başım ağrımaya başlıyor" diyen müzisyenin tercihi tarçınlı sakızlar.

- Deryck'le evlenmeden önce verdiği bir röportajda "ufak tefek erkeklerden hoşlanıyorum. büyük, uzun ve iri yarı adam istemiyorum! kollarımı rahatça ona dolayabileceğim birini arıyorum, en fazla parmak uçlarımda yükselirim!" demişti. Deryck'in boyu 1.64 cm.

- Hilary Duff, Paris Hilton ve Lindsay Lohan isimlerini duyunca kaşınmaya başlıyor. "onlar albüm yapıyor mu? ben en son Alanis Morissette!i duymuştum!" diye de dalga geçiyor.

- Avril'in otellerden yastık aşırmak gibi bi alışkanlığı var! ama en son çaldığı yastık için otel faturasına birkaç yüz dolar eklenince bu alışkanlığından vazgeçmeye karar vermiş.

- Avril'in çantasında genellikle çay poşedi, saç fırçası ve dudak koruyucusu bulunuyor. ruj sevmiyor, hatta sahnede bile kullanmıyor. çünkü saçlarının rıuja yapıştığını ve buna sinir olduğunu söylüyor.
Co-Admin
Co-Admin
cxtky

Rep Puanı : 5

MesajKonu: Geri: AvriL^ın komik huyLarı   AvriL^ın komik huyLarı I_icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 7:14 am

imiş xd p.için saol
eMmo_koliq
Acemi Üye
Acemi Üye
eMmo_koliq

MesajKonu: Geri: AvriL^ın komik huyLarı   AvriL^ın komik huyLarı I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 11:59 am

aynen imiş p için saol Very Happy
^^mert^^
Acemi Üye
Acemi Üye
^^mert^^

MesajKonu: Geri: AvriL^ın komik huyLarı   AvriL^ın komik huyLarı I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 10:08 am

Avril yanında nane aromalı sakız çiğnemek lazım xD

AvriL^ın komik huyLarı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avril'ın Sırları =)
» Avril Lavigne ve eşi
» AvriL'ın ÇantaSındakiLer..
» avril lunaparkta xD
» Avril Demiş ki...